• کدخبر: 62623
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۰۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۵
  • چاپ خبــر
فرمانده انتظامي شهرستان تيران و کرون خبر داد؛

کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی پیش فروش خودرو در تیران و کرون دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: این کلاهبردار 10 میلیارد ریال را تحت عنوان ودیعه خرید خودرو و با جلب اعتماد مردم دریافت کرده و متورای شده بود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  سرهنگ علی صادقی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به شکایت های مردمی متعدد از یک کلاهبردار در تیران و کرون، اظهار کرد: فردی با راه اندازی بنگاه معاملاتی خودرو مبلغ ۱۰ میلیارد ریال را از طریق کلاهبرداری از شهروندان تیران و کرون گرفته و متواری شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: این کلاهبردار مبالغ جمع آوری شده را تحت عنوان ودیعه خرید خودرو و با جلب اعتماد مردم دریافت کرده بود.

وی با بیان اینکه بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت، تصریح کرد: این کلاهبردار ۳ ماه متواری بوده و با انجام عملیات های تخصصی ماموران نیروی انتظامی در یکی از شهرستان های همجوار دستگیر شد.

سرهنگ صادقی یادآور شد: متهم پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون با توصیه به هوشیاری شهروندان در خرید و فروش های خود، خاطرنشان کرد: خرید اجناس گران قیمت از جمله خودرو باید از طریق نمایندگی های مجاز صورت گیرد تا از سوء استفاده کلاهبرداران از اعتماد مردم جلوگیری شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار