سفیر تیران و کرون

جلسه آموزش خانواده با موضوع نماز در تیران و کرون برگزار گردید

کدخبر: 62765
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷ در ساعت ۳:۴۹ ب.ظ

به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این جلسه قاری استاد و مدرس تخصصی نماز ضمن تأکید بر اهمیت نماز بیان داشت اگر میخواهیم فرزندانمان خوشبخت و رستگار شوند باید نماز را اولویت اول زندگی قرار دهیم چرا که خداوند روزی ۶۰ مرتبه ما را صدا می زند و می گوید حی (بشتاب).

وی افزود: ما باید نماز اول وقت را سرلوحه زندگیمان قرار دهیم، باید با نماز برنامه زندگیمان را تنظیم کنیم، باید با رفتارمان فرزندانمان را اهل نماز کنیم. اگر اول وقت سراغ نماز برویم، اگر موقع نماز دست از هر کاری بکشیم و به سراغ نماز برویم، اگر منتظر نماز باشیم، اگر کنار بچه هایمان نماز بخوانیم و اگر موقع نماز خوش اخلاق ترین باشیم فرزندانمان نیز دیندار و مقید به نماز خواهند شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تیران و کرون نقش مادران را در تربیت دینی فرزندان بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت از آنجائی که مادران ارتباط نزدیکتر و بهتری با فرزندان خود دارند می توانند الگوی مناسبی در جهت نمازی کردن آنان باشند و با پرورش روح دینی در فرزندان از ارتکاب به معاصی و مفاسد اجتماعی جلوگیری نمایند.

در خاتمه، اولیاء حاضر در جلسه سئوالات خود را پیرامون روشهای دعوت فرزندان به نماز مطرح و دبیر ستاد اقامه نماز به آنان پاسخ گفت.