• کدخبر: 62916
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۳۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  • چاپ خبــر
همزمان با ماه مبارک رمضان:

جزخوانی قرآن در مساجد شهرستان تیران و کرون

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون از جزخوانی قرآن همزمان با ماه مبارک رمضان در مساجد این شهرستان خبرداد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  اقبال صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون با اشاره به برنامه های کانون های مساجد در ماه مبارک رمضان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: در یک ماه برنامه های متنوع فرهنگی و قرآنی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود که جزخوانی قرآن یکی از مهمترین این برنامه ها است.

وی افزود: همایش و محافل قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان همراه با معرفی چهره های قرآنی و تجلیل از این افراد برگزار می شود و مردم در فعالیت های دینی و قرآنی مشارکت خواهند داشت.

صالحی ادامه داد: جشنواره قرآنی آسمانیها کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) هم با محوریت حفظ و قرائت قرآن و همچنین عکس نوشته های قرآنی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شناسایی ظرفیت های قرآنی شهرستان و تهیه بانک اطلاعاتی در حال انجام است، تصریح کرد: اطلاعات دقیقی از ظرفیت های قرآنی شهرستان تیران و کرون وجود ندارد و در حال حاضر با همکاری ادارات فرهنگی در حال جمع آوری اطلاعات قرآنی شهرستان هستیم تا اینکه بانک اطلاعات قرآنی جمع آوری شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون یادآورشد: جمع آوری اطلاعات فعالان قرآنی در برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی و قرآنی و تکمیل شناسنامه فرهنگی و هنری شهرستان لازم است.

شبستان

پایان پیام/۱۲۸

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار