• کدخبر: 62935
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۰۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۳
  • چاپ خبــر
جانشین قرارگاه سید الشهدا (ع) استان اصفهان؛

ضعف مسئولان در حل مشکلات اقتصادی/ فتح خرمشهر بزرگ ترین شکست دشمن و حاصل امداد الهی بود

جانشین قرارگاه سید الشهدا (ع) استان اصفهان گفت: دولتمردان کنونی کشور برای حل مشکلات اقتصادی تنها به یک راه بسنده کردند و با وجود دشمنی ها و خیانت های متعدد استکبار جهانی به توافق برجام اعتماد کرده و راه حل دیگری را برای برون رفت از معضلات ارائه ندادند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون سردار عبدالله عربپور در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد در جوار شهدای گمنام رضوانشهر با بیان اینکه دشمن از اختلافات داخلی ایران اسلامی پس از انقلاب برای راه اندازی جنگ تحمیلی استفاده کرد، گفت: کشورهای مختلف جهان پس از جنگ جهانی دوم به آمریکا یا شوری وابسته بودند و  اسراییل در قلب کشورهای اسلامی ایجاد شد تا زمینه شکست اسلام و تصرف کشورهای اسلامی فراهم شود.

جنگ‌ تحمیلی، تجاوز برای نابودی انقلاب اسلامی بود

جانشین قرارگاه سید الشهدا علیه السلام استان اصفهان اظهار کرد: پیروزی ایران در انقلاب اسلامی و با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی برای دشمنان اسلام گران تمام شده و با راه اندازی جنگ تحمیلی تمام تلاش خود را برای نابودی این انقلاب انجام دادند.

وی با اشاره به حضور مرجعیت و علما در مراتب عالی نظام جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: بهائیت در دوران پهلوی نقش پررنگی در اداره کشور داشتند که هدف اصلی از انقلاب، نجات دین اسلام بود و راه اندازی جنگ توسط عراق ثبات آن را مورد تهدید قرار داد.

سردار عربپور با بیان اینکه ولایت فقیه ضامنی برای جلوگیری از انحرافات در کشور است، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی پس از انقلاب نیروی نظامی منسجم و تسلیحات پیشرفته ای برای ترساندن متجاوزان نداشت و تسلیم شدن در برابر دشمن هم موجب ذلت مسلمانان و جلوگیری دائمی از انقلاب های دیگر می شد.

جانشین قرارگاه سید الشهدا (ع) استان اصفهان رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب را کارگشای بسیاری از امور و موجب پیروزی بزرگ ملت ایران دانست و افزود: دفاع از خاک و ناموس کشور با حضور اقشار مختلف مردم در  مرزهای ایران اسلامی طی هشت سال جنگ تحمیلی و تبعیت از ولایت فقیه دشمنان را از تصرف دوباره این کشور ناامید کرد.

فتح خرمشهر یکی از بزرگ ترین شکست های دشمن و حاصل امداد الهی بود

وی حماسه فتح خرمشهر را یکی از بزرگ ترین شکست های دشمن و حاصل امداد الهی عنوان کرد و گفت: عملیات بیت المقدس در تاریخ دهم اردیبهشت سال ۶۱ برای آزادسازی خرمشهر آغاز شد البته پیروزی رزمندگان در سوم خرداد نتیجه انجام عملیات متعدد دیگر پیش از این عملیات نیز بود.

سردار عربپور با اشاره به هوشیاری دشمن برای مقابله با رزمندگان در عملیات بیت المقدس، تصریح کرد: دو راهکار پیشروی در جاده اهواز به خرمشهر و عبور از کارون برای فتح این شهر در نظر گرفته شد که در نهایت با ورود نیروهای اصفهانی و امدادهای الهی ۱۹ هزار جوان عراقی به اسارت درآمده و شهر در تصرف نیروهای خودی در آمد.

جانشین قرارگاه سید الشهدا (ع) استان اصفهان با بیان اینکه پیروزی و نتیجه در دست خداوند متعال است و ما موظف به ادای تکلیف هستیم، یادآور شد: حق گرفتنی است و اگر ایران اسلامی برای دفاع از خاک خود تلاش نمی کرد و منتظر اقدامات مجامع بین المللی بود قطعا با شکست روبرو می شد.

ضعف مسئولان کشور در حل مشکلات اقتصادی و اعتماد به دشمنان

وی اصول سیاست های خارجی را بر اساس قوانین یهودیان دانست و ادامه  داد: دولتمردان کنونی کشور برای حل مشکلات اقتصادی تنها به یک راه بسنده کردند و با وجود دشمنی ها و خیانت های متعدد استکبار جهانی به توافق برجام اعتماد کرده و راه حل دیگری را برای برون رفت از معضلات ارائه ندادند.

سردار عربپور افزود: انقلاب اسلامی ایران بر علیه همین دشمنان و کفار بود حال چگونه ممکن است دشمنی خود را کنار گذاشته و برای پیشرفت این انقلاب تلاش کنند؟!

برخی مسئولان هنوز چشم انتظار حمایت و کمک های خارجی اند

جانشین قرارگاه سید الشهدا (ع) استان اصفهان رفاقت با دشمنان را موجب ضعف و زوال کشور دانست و گفت: برخی مسئولان هنوز چشم انتظار حمایت و کمک استکبار جهانی و دولت های خارجی اند در صورتی که آن ها در پی کسب منافع و رسیدن به اهداف شوم خود هستند و مذاکره با آنها نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

تنها دستاورد برجام متحد شدن همه مردم پیرامون خیانت های آمریکا است

وی با بیان اینکه برخی مردم و مسئولان پیش از برجام تهمت هایی را به سپاه و نیروهای انقلابی برای مخالفت با مذاکرات می زدند، خاطرنشان کرد: تنها دستاورد برجام متحد شدن همه مردم و اتفاق نظر پیرامون دشمنی آمریکا و نتایج اعتماد به این استکبار جهانی است و از این به بعد باید با قدرت تمام و ایستادن روی پای خود با مشکلات مقابله کرد.

سردار عربپور با اشاره به الگوگیری سایر کشورهای اسلامی از ایران، اظهار کرد: اسرائیل نابود شدنی است و حق با انقلاب اسلامی و شیعه است و به زودی شاهد نابودی متجاوزان و دشمنان اسلام خواهیم بود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار