• کدخبر: 63316
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
  • چاپ خبــر
با حضور مسئولان تیران و کرون انجام شد؛

بازدید معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان از طرح های خوداشتغالی و مسکن مددجویان تیران و کرون

علی اصغر شاه زیدی معاون مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی استان اصفهان با حضور در شهرستان تیران و کرون از فعالیت های انجام شده توسط اداره بهزیستی تیران و کرون برای مددجویان بازدید کرد و به بررسی مشکلات مددجویان پرداخت.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  علی اصغر شاه زیدی معاون مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی استان اصفهان با حضور در شهرستان تیران و کرون از فعالیت های انجام شده توسط اداره بهزیستی تیران و کرون برای مددجویان بازدید کرد و به بررسی مشکلات مددجویان پرداخت.

اکبر حاجی عرب پیرامون این برنامه به خبرنگار این پایگاه خبری گفت: اداره بهزیستی تیران و کرون در سال ۹۶، ۸۵ وام خود اشتغالی را با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به مددجویان پرداخت کرده که بازدید از تعدادی از این پروژه های اشتغال زا انجام شد.

مدیر بهزیستی تیران و کرون اظهار کرد: ۹ کمک هزینه به خانواده های تک معلولی روستایی با اعتباری بالغ بر ۵۶ میلیون تومان و ۳۵ میلیون تومان هزینه ساخت منزل خانواده دو معلولی روستایی  از محل تفاهم نامه مسکن و مشارکت های مردمی و خیران در سال گذشته پرداخت شده است که بازدید از تعدادی از این مسکن ها هم انجام شد.

وی افزود: ساخت مسکن برای مددجویان شهری دو معلولی در حال انجام است و ۹ کمک هزینه ۳۰ میلیون تومانی برای هر خانوار پرداخت شده است.

حاجی عرب ضمن تقدیر از حمایت و کمک های خیران و مردم به مددجویان، تصریح کرد: خیران در سال گذشته ۱۱ میلیون و ۷۴۲ میلیون تومان کمک هزینه به صورت نقدی، ۲۷ میلیون تومان به صورت غیر نقدی، توزیع ۷۰۰ غذای گرم، ۱۰۰ سبد کالا و ۱۰ کمک هزینه جهیزیه را به مددجویان اهدا کرده اند.

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار