• کدخبر: 63427
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۰۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۸
  • چاپ خبــر
فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهرک صنعتی رضوانشهر؛

مسئولان با روحیه جهادی و انقلابی در رضوانشهر خدمت کنند

فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر با اشاره به مطالبات مردم و کم توجهی های انجام شده به شهدا، گفت: مسئولان باید بصیرت بسیجی داشته باشند، ولایت مدار و متعهد بوده و با روحیه جهادی و انقلابی در رضوانشهر خدمت کنند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: مراسم یکمین سالگرد خاکسپاری دو کبوتر گمنام خوشنام رضوانشهر پس از انجام هماهنگی های انجام شده در جلسه شهرداری رضوانشهر در ۲۸ تیرماه با حضور مسئولان، ائمه جمعه و مردم شهید پرور رضوانشهر در جوار تربیت پاک این عزیزان برگزار شد.

برادر بسیجی علی مختاری میزبان این دو شهید گلگون کفن را ۱۷۳ شهید سرافراز رضوانشهر دانست و گفت: با همت و یاری شهدا و همکاری حوزه بسیج امام سجاد علیه السلام، پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر و پایگاه های بسیج رضوانشهر مراسمی در شأن برای یادگاران دفاع مقدس برگزار شد اما شهردار محترم رضوانشهر که خود میزبان این مراسم بود متاسفانه در مراسم حضور نداشت.

وی ادامه داد: مردم شهید پرور رضوانشهر به خوبی خدمت در شهرشان را لمس می کنند و چیزی بالاتر از شهدا و ارج نهادن به مقام شامخ آن ها وجود ندارد.

فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر افزود: شهدا ارزش های این شهر هستند و حضور نداشتن شهردار به عنوان یکی از مسئولان عالی شهر در این مراسم موجب گلایه مندی و مطالبه گری شهروندان محترم رضوانشهر گردیده است.

مختاری با اشاره به وضعیت یادمان دو شهید گمنام رضوانشهر، تصریح کرد: یک سال از مهمانی این دو شهید در شهر رضوانشهر می گذرد اما هنور هیچ حرکت قابل قبول و ملموسی برای ساماندهی مزار مطهرشان از طرف مسئولان مربوطه انجام  نشده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ کارخانه تولیدی سنگ در منطقه صنعتی رضوانشهر وجود دارد، یادآور شد: غریب ماندن مزار این دو شهید عزیز در شان مردم شهید پرور، شهرک صنعتی و شهدای شهر نیست.

فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید برونسی شهرک صنعتی رضوانشهر ادامه داد: کم توجهی مسئولان باعث گلایه مندی بسیاری شده است و در صورت ادامه این روند بسیج باید مطالبه گری کند و پیگیر ساخت نماد ارزشمندی برای این دو شهید میهمان باشند.

مختاری با بیان آیه «وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ سُلْطَانًا نَصِیرًا»، گفت: مردم شهید پرور رضوانشهر در عرصه های مختلف انقلاب با توکل بر خدا وارد شده و سربلند بوده اند و امیدواریم با ساخت نمادی ارزشمند برای شهدا از این میهمانی هم سربلند بیرون بیایند.

وی افزود: مسئولان باید بصیرت بسیجی داشته باشند، ولایت مدار و متعهد بوده و با روحیه جهادی و انقلابی در رضوانشهر خدمت کنند.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار