• کدخبر: 63480
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۵۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
  • چاپ خبــر

زنده شدن خاطرات قدیمی در نمایشگاه خودرو‌های کلاسیک مجموعه فدک تیران/ تصاویر

مدیر نمایشگاه خودروهای کلاسیک تیران گفت: در این نمایشگاه بیش از 30 دستگاه خودرو کلاسیک منحصر به فرد کشور به نمایش گذاشته شده است و تا 19 مرداد پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  اسماعیل خدایی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک در مجموعه فدک  تیران و کرون، اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از ۳۰ دستگاه خودرو کلاسیک منحصر به فرد کشور به نمایش گذاشته شده است و تا ۱۹ مرداد پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

مدیر نمایشگاه خودروهای کلاسیک ارزش برخی از این خودروها را بیش از سیصد و پانصد میلیون تومان دانست و گفت:  قدیمی ترین این خودروها، خودروی دوج برادرز با ۸۰ سال قدمت است و از خودروهای لوکس و ویژه زمان خود به شمار می رود.

وی تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه شروع خوبی برای برپایی نمایشگاه های مختلف در شهرستان است و استقبال خوبی از طرف مردم صورت گرفت.

خدایی با دعوت از مردم استان اصفهان برای بازدید از این مجموعه، یادآور شد: همه خودروی های موجود در نمایشگاه سالم بوده و حرکت می کنند و البته گاهی هزینه بازسازی این خودروها از قیمت خودرو بیشتر می شود.

مدیر نمایشگاه خودروهای کلاسیک با بیان اینکه بیش از ۲۰ سال در زمینه خرید و فروش خودروهای کلاسیک فعالیت می کند، خاطرنشان کرد: علاقمندان به خریدری خودروهای لوکس قدیمی می توانند به این نمایشگاه مراجعه کنند.

انتهای پیام

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار