• کدخبر: 64492
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
  • چاپ خبــر
فرماندار تیران و کرون در مراسم صبحگاه مشترک:

ضرورت ترویج روحیه جهادی و سبک زندگی اسلامی در جامعه/ ایران در جنگ تحمیلی در مقابل دنیا قرارگرفت

فرماندار تیران و کرون سوء مدیریت برخی مسئولان و مصرف گرایی مردم را از جمله مشکلات مهم کشور دانست و گفت: داشتن روحیه جهادی و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی بسیاری از مشکلات و معضلات را حل نموده و پیشرفت و آرامش را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و کارکنان ادارات شهرستان تیران و کرون صبح امروز در اولین روز از هفته مقدس در محل آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
در ابتدای مراسم علیرضا مرزبان مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تسلیت ایام شهادت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس را گرامی داشت.
فرماندار شهرستان با اشاره به کمبود تجهیزات و ادوات جنگی در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ایران اسلامی تا دو سال پس از پیروزی انقلاب هیچ گونه واردات تجهیزات نظامی و امادگی برای جنگ را نداشت و کشور خالی از سلاح بود.
حججی با بیان اینکه عراق با تجهیز تسلیحات جنگی خود از ۳۶ کشور جهان برای جنگ تمام عیار آماده شده بود،‌ گفت: صدام در همه زمینه ها قدرت بیشتری نسبت به ایران داشت و از تسهیلات، حمایت و تعداد نیروی بیشتری برخوردار بود.
وی ادامه داد: ایران اسلامی در دوران جنگ تحمیلی در مقابل دنیا قرارگرفته بود ولی با این وجود توانست سربلند از این صحنه بیرون بیاید و به همین دلیل ایام هفته دفاع مقدس گرامی داشته می شود.

وی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره بیش از ۲۱۲ هزار نفر شهید کشور در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: استان اصفهان فعالیت چشم گیری در دفاع از خاک و ناموس کشور داشت و شهر رضوانشهر از شهرستان تیران و کرون هم در آن دوران از هر ۲۵ نفر یک شهید را به انقلاب اسلامی تقدیم کرد.

حججیبا بیان اینکه کشور باید به توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی برسد، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به توسعه های اقتصادی و اجتماعی باید به توسعه نظامی رسید که ایران اسلامی در این امر بومی سازی کرد و به قدرت نظامی بسیاری دست یافت.

فرماندار تیران و کرون یادآور شد: دشمن با برپایی جنگ رسانه ای و ایجاد مشکلات اقتصادی سعی در کمرنگ کردن دستاوردهای انقلای اسلامی و حماسه آفرینی شهدای هشت سال دفاع مقدس دارد که باید نسبت به این امر هوشیار بود.

حججی سوء مدیریت برخی مسئولان و مصرف گرایی مردم را از جمله مشکلات مهم کشور دانست و افزود: داشتن روحیه جهادی و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی بسیاری از مشکلات و معضلات را حل نموده و پیشرفت و آرامش را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار