• کدخبر: 64533
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
  • چاپ خبــر
با حضور مسئولان استان و شهرستان

افتتاح مجتمع مدارس سما واحد دانشگاه آزاد اسلامی تیران/ آموزش مهارت های زندگی دغدغه مهم مدارس سما است+ تصاویر

رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی تیران با بیان اینکه به جای مدرک گرایی باید بر شیوه تدریس در مدارس دقت بیشتری شود، گفت: آموزش مهارت های زندگی و سبک زندگی ایرانی اسلامی یکی از دغدغه های مهم مدارس سما است تا بتوان دانش آموزانی چویا و کارآفریسن را تحویل جامعه داد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون مراسم افتتاح  مجتمع مدارس سما واحد دانشگاه آزاد اسلامی تیران و جشن ورود کلاس اولی های این مدرسه پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام عباسعلی حیدری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، مدیر اجرایی این نهاد، دبیر شورای سیاستگذاری مدارس سما استان و مسئولان شهرستان برگزار شد.

کامران امینی در این مراسم با اشاره به پایه گذاری مدرسه سما در تیران و کرون از سال ۱۳۹۵، اظهار کرد: تاثیرگذاری فرهنگی دانشگاه در شهر و بین مردم جامعه به خوبی احساس نمی شد و مدارس سما با این هدف توسط دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد.

رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی تیران با بیان اینکه به جای مدرک گرایی باید بر شیوه تدریس در مدارس دقت بیشتری شود، گفت: آموزش مهارت های زندگی و سبک زندگی ایرانی اسلامی یکی از دغدغه های مهم مدارس سما است تا بتوان دانش آموزانی پویا و کارآفریین را تحویل جامعه داد.

وی تعداد دانش آموزان مدرسه سما در تیران و کرون را ۴۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: دانش آموزان دختر در پایه های اول تا ششم و دانش آموزان پسر در پایه های اول تا ششم و متوسطه اول مشغول به تحصیل خواهند شد.

امینی با بیان اینکه ۸۰ دانش آموز وارد کلاس اول این مدرسه شده اند، خاطرنشان کرد: تشکیل تمام مقاطع تحصیلی در مدارس سما در تیران و کرون یکی از اهداف دانشگاه آزاد است که گام به گام آن را محقق خواهیم کرد.

رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی تیران یادآور شد: مجتمع مدارس سما با الگوگیری از سیاست های اقتصاد مقاومتی با هزار و پانصد متر زیربنا و دو هزار و پانصدمتر محوطه سازی و تجهیزات با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار