• کدخبر: 64568
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱
  • چاپ خبــر
با حضور مسئولان شهرستان؛

زنگ مهر و مقاومت در مدرسه حاج رضا مظاهری تیران نواخته شد/ تصاویر

زنگ مهر و مقاومت با حضور مسئولان شهرستان به صورت نمادین در هنرستان حاج رضا مظاهری تیران نواخته شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون زنگ مهر و مقاومت صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان به صورت نمادین در هنرستان حاج رضا مظاهری تیران نواخته شد.

حجت الاسلام حسین رشیدیان در این مراسم با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه به ایران اسلامی، اظهار کرد: دشمن با طراحی نقشه های مختلف سعی در ایجاد انحراف و ناامیدی در مردم ایران اسلامی به خصوص قشر جوان دارد و انسان ناامید هم در همه عرصه ها شکست خواهد خورد.

امام جمعه تیران گفت: دانش آموزان باید عزم خود را راسخ کرده و با جدیت در درس خواندن، مطالعه و تحقیق به قله های پیشرفت و تعالی دست پیدا کنند چرا که بالاترین سرمایه مملکت جوانان هستند.

علیرضا مرزبان دین را محور دانایی و سعادت انسان دانست و تصریح کرد: انسان با حضور در روی زمین باید با استعدادهای خدادادی مسیر پر پیچ و خم را طی کند و‌ در نهایت به مقام کرامتی که خداوند برای او قرار داده است باز می گردد.

مدیر آموزش و پرورش تیران وکرون با بیان اینکه مدرسه یکی از مهم ترین اسباب صعود به مراتب عالی انسانی است، گفت: تگاه دانش آموز به مدرسه برای رسیدن به تعالی باید نگاه رشد و بزرگ شدن باشد و دانش آموزی که روح او در کلاس نیست نمی تواند از امکانات مدرسه برای رشد خود استفاده کند.

وی ادامه داد: دانش آموزی هنرمندی، توانمندی و اراده می خواهد و دانش آموز موفق، طالب علم است بنابراین چه بهتر که از همین امروز همه اراده کنیم که طالب علم و دانش خواه باشیم.

مرزبان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید همزمان با ایام شهادت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، خاطرنشان کرد: ایام محرم برکت زندگی است و نهضت امام حسین علیه السلام نهضتی فرهنگی و اجتماعی بود که باید این نهضت را در درس و مدرسه به جریان بیندازیم.

مدیر آموزش و پرورش تیران وکرون با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس رزمندگان خود را در اولویت ندانسته و برای دین و نظام و کشورشان جان خود را تقدیم کردند، یادآور شد: انقلاب ما انقلاب ارزش هاست و تا پایان عمر ارزش ها رو حفظ  خواهیم کرد و مهر را هر ساله با یادآوری ارزش ها آغاز می کنیم.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار