• کدخبر: 64615
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۳۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۵
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون:

حل مشکلات اقتصادی مدیریت انقلابی و جهادی مدیران را می طلبد/ ۱۱۰ برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

سرهنگ عطایی با بیان اینکه ثمره ایستادگی در دوران دفاع مقدس، پیشرفت و کسب دستاوردهای مختلف در عرصه نظامی بود، گفت: فشارهای اقتصادی کنونی با مدیریت و حرکت انقلابی و جهادی مدیران به اقتصاد مقاومتی منتهی خواهد شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون سرهنگ علی اصغر عطایی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ماه محرم  الحرام، اظهار کرد: بیش از ۱۱۰ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا ششم مهر توسط ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، حوزه ها و پایگاه های مقاومت در شهر و روستاها برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون گفت: برگزاری یادواره های شهدا، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی،  نشست های بصیرتی، محفل های خاطره گویی، مسابقات ورزشی، حضور نمادین در نماز جمعه، برپایی نمایشگاه های مختلف از جمله برنامه های پیش بینی شده در این هفته است.

وی افزود: محفل شبی با شهدا، دیدار از خانواده های شهدا، غباروبی گلزار شهدای سه شهر و ۵۳ روستا، رژه موتوری، گردهمایی سربازان سپاه شهرستان و تجلیل از سربازان نمونه، نماز وحدت، همایش روز قشر بسیج پیشکسوتان و کارگاه های همکام با کشاورز از جمله برنامه های دیگر به مناسبت این هفته است.

عطایی خاطرنشان کرد: مراسم غباروبی امروز به صورت نمادین در تیران برگزار می شود و همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با همکاری اداره ورزش و جوانان و سایر ادارات از میدان بسیج تیران به سمت پاک آزادگان ساعت هفت صبح روز جمعه همراه با قرعه کشی و تجلیل از شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون ادامه داد: برنامه یادواره شهید آبروی محله در دو شهر تیران و رضوانشهر در تاریخ های ۱۵ و ۲۶ مهر برگزار خواهد شد.

وی هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت و مجاهدت های رزمندگان جنگ تحمیلی دانست و اذعان کرد: ایستادگی، مقاومت و صلابت ایران اسلامی مرهون جانفشانی نسلی است که حتی امام خود را از نزدیک ندیده بوده و به فرمان او لبیک گفتند.

سرهنگ عطایی با بیان اینکه ثمره ایستادگی در دوران دفاع مقدس، پیشرفت و کسب دستاوردهای مختلف در عرصه نظامی بود، تصریح کرد: فشارهای اقتصادی کنونی با مدیریت و حرکت انقلابی و جهادی مدیران به اقتصاد مقاومتی منتهی خواهد شد و استفاده از ظرفیت های داخلی نسخه شفابخش مشکلات کشور است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون حمله تروریستی در اهواز را ناشی از عجز و ناتوانی دشمن دانست و افزود: عظمت قدرت ایران دشمنان را به انجام چنین حرکات جنایتکارانه در به شهادت رساندن مردم عادی و بی دفاع واداشته است که قطعا چنین حرکاتی محکوم به شکست بوده و عوامل آن به سزای اعمال خود خواهند رسید.

وی با اشاره به حمایت های کشورهای غربی به خصوص آمریکا، اسرائیل و عربستان از این حملات تروریستی برای ناامن جلوه دادن ایران اسلامی در کنار مشکلات اقتصادی، گفت: دشمنان منتظر پاسخ کوبنده ایران اسلامی در مقابل این جنایات باشند.

انتهای پیام/

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار