• کدخبر: 64711
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۵۴ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
  • چاپ خبــر
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در نشست خبری:

برگزاری برنامه های هفته نیروی انتظامی با ارائه خدمات مضاعف به مردم/ برخورد قاطع با محتکران از افزایش تخلفات جلوگیری کرد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گفت: شعار هفته ناجا به نام پلیس مقتدر امین مردم نامگذاری شده است و نیروی انتظامی در این هفته با ارائه خدمات مضاعف و پاسخ گویی به سوالات و مشکلات در کنار مردم هستند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با بیان اینکه از سیزدهم تا نوزدهم مهرماه هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است، گفت: شعار هفته ناجا به نام پلیس مقتدر امین مردم نامگذاری شده است و نیروی انتظامی در این هفته با ارائه خدمات مضاعف و پاسخ گویی به سوالات و مشکلات در کنار مردم هستند.

سرهنگ علی صادقی اظهار کرد: برگزاری صبحگاه مشترک با حضور مسئولان ادارات، خانواده های شهدا، خیران و بازنشستگان نیروی انتظامی،  قرائت پیام مهر در مدارس و حضور در دانشگاه ها، برگزاری جلسات آموزش همگانی، نماز وحدت، تجلیل از نمونه های ترافیکی و همیاران پلیس، غبارروبی گلزار شهدای گمنام، نشست با شوراها، معتمدین محلی و اصناف، مراسم قرائت زیارت عاشورا و مسابقات ورزشی و ‌کوهپیمایی در یکی از امامزادگان و بازدید دانش آموزان از مرکز فوریت های ۱۱۰ از جمله برنامه های نیروی انتظامی شهرستان برای این هفته است.

وی با اشاره به حضور عوامل نیروی انتظامی در مساجد شهرستان بیان نمود: هدف از برگزاری جلسات همگانی، تعامل هر چه بیشتر پلیس و مردم و بالابردن ضریب امنیت است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: ملاقات مردمی فرماندهی با مردم در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در دفتر نظارت همگانی در پلیس راهور تیران برگزار شده و مردم می توانند با مراجعه به این مرکز مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند.

سرهنگ صادقی با بیان اینکه نیروی انتظامی تعطیل بردار نیست اما نماد نیروی انتظامی باید در هفته ناجا مشخص تر باشد، گفت: امنیت در جامعه امری بسیار مهم است و  متولی کار نیروی انتظامی است که با کمک مردم اقدامات خوبی انجام می دهد.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس و نظارت پلیس بر سرویس مدارس، اذعان کرد: ظرفیت این سرویس ها طبق ظرفیت مشخص شده روی کارت خودرو است که در صورت بروز تخلف، مشمول جریمه خواهند شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با اشاره به برخورد قاطع نیروی انتظامی با محتکران، یادآور شد: روغن خوردو، برنج و مواد غذایی و  لاستیک خوردو از جمله اجناس احتکار شده بود که با برخورد سریع با تخلفان از تکرار این عمل و ایجاد نوسانات در قیمت بازار جلوگیری شد.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار