• کدخبر: 64845
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
  • چاپ خبــر
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

بازدید استاندار اصفهان از پروژه های گردشگری و عمرانی شهرستان تیران و کرون/ تصاویر

عباس رضایی استاندار اصفهان عصر دوشنبه با حضور در شهرستان تیران و کرون ضمن تجدید بیعت با شهدای والامقام این منطقه، از پروژه های در دست اقدام این شهرستان در بخش های مختلف گردشگری، عمرانی و خدماتی بازدید کرد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  عباس رضایی استاندار اصفهان عصر دوشنبه با حضور در شهرستان تیران و کرون ضمن تجدید بیعت با شهدای والامقام این منطقه، از پروژه های در دست اقدام این شهرستان در بخش های مختلف گردشگری، عمرانی و خدماتی بازدید کرد.

دیدار با خانواده شهید مدافع وطن سعید سلیمی، غباروبی گلزار شهدای شهر تیران، بازدید از پروژه های دو منطقه مهم گردشگری بخش کرون شامل شهر زیر زمینی کرد علیا و چشمه مرغاب شهر عسگران، پروژه ساخت بیمارستان تیران و کرون، دیدار با صنعتگران در رضوانشهر و افتتاح باغ بانوان تیران از جمله برنامه های سفر استاندار بود.

عباس رضایی در حاشیه بازدید از شهرستان تیران و کرون در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وفاق و همدلی مسوولان شهرستان تیران و کرون در اجرای پروژه های مختلف زمینه پیشرفت و ترقی این شهرستان را فراهم خواهم کرد.

استاندار اصفهان با اشاره به پتانسل های این شهرستان برای جذب گردشگر، گفت: مسوولان باید از این ظرفیت ها برای جذب سرمایه و گردشگر استفاده کنند تا زمینه حل مشکلات و ایجاد رفاه اجتماعی و شادی در مردم ایجاد شود.

وی با اشاره به درخواست های متعدد برای حمایت از پروژه های گردشگری این شهرستان به ویژه قلعه تاریخی قمیشلو،  افزود: مسوولان بر مبنای ضوابط و قوانین تلاش خود را برای پیشرفت و آبادانی شهر و روستاها خواهند کرد و پیگیر حل کمبودها و مشکلات هستند.

رضایی با بیان اینکه نیمی از جمعیت را بانوان تشکیل می دهند، خاطرنشان کرد: بانوان باید بر اساس جمعیت از امکانات لازم و در شان برخوردار باشند و افتتاح این مجموعه هدیه ای ارزشمند برای بانوان این شهرستان است.

استاندار اصفهان پیرامون پروژه احداث بیمارستان تیران و کرون و درخواست بودجه برای این مرکز درمانی، تصریح کرد: امکان جذب بودجه دولتی از محل اعتبارات سال ۱۳۹۸ در حال حاضر وجود ندارد و با بررسی ظرفیت های قانون بودجه و پیگیری و انعکاس مشکل این شهرستان به مسوولان ذیربط در رده های بالاتر این درخواست و مطالبه مردم شهرستان تیران و کرون پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار