• کدخبر: 65037
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۱۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
  • چاپ خبــر
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان:

کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی دو روز از حقوق خود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دادند/ بخشی از هزینه های نذورات به سمت کمک به سیل زدگان هدایت شود

کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تیران و کرون هزینه دو روز حقوق خود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دادند که از طریق کمیته امداد امام خمینی ره و هلال احمر بدست آن ها خواهد رسید.

حجت الاسلام عباسی رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری جشن های مختلف در اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: هیات های مذهبی، اصناف و مردم عزیز شهرستان در برگزاری مراسمات خود از مولودی های مناسب و در شأن اهل بیت علیهم السلام استفاده کنند.

وی رعایت مسائل محیط زیستی در برپایی ایستگاه های صلواتی را امری مهم دانست و گفت: مسوولان ایستگاه ها موارد لازم برای پیشگیری از راه بندان در خیابان ها و ایجاد مزاحمت برای شهروندان را رعایت کنند.

حجت الاسلام عباسی ادامه داد: پیشنهاد می شود هیبت های مذهبی و مردمی که قصد برپایی ایستگاه های صلواتی یا دادن افطاری در ماه رمضان را دارند مبالغی را برای کمک به سیل زدگان کمک دهند تا در ثواب این کار انسان دوستانه هم شریک باشند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان با اشاره به نیاز مبرم سیل زدگان به کمک های مردمی، گفت: کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تیران و کرون هزینه دو روز حقوق خود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دادند که از طریق کمیته امداد امام خمینی ره و هلال احمر بدست آن ها خواهد رسید.

وی افزود: پیشنهاد می شود سایر ادارات نیز برای انجام چنین سنت حسنه ای اقدام کنند تا با همکاری یکدیگر قدم ارزشمندی را برای حل مشکلات هم وطنانمان برداریم.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار