• کدخبر: 8531
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۳۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۶
  • چاپ خبــر

نکونام: آرزوی ما این است که با افتخار برزیل را ترک کنیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما راه سختی را پشت سر گذاشته‌ایم و کمتر کسی فکر می‌کرد که ما به اینجا برسیم، اما اکنون اینجا هستیم. آرزوی بعدی ما این است که با افتخار برزیل را ترک کنیم.

n00150378-b

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون”  به نقل از  ایمنا، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار برابر نیجربه صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد: به همه خبرنگاران سلام عرض می‌کنم. در واقع حضور در این جام برای من یک آرزو بوده است. ما راه سختی را پشت سر گذاشته‌ایم و کمتر کسی فکر می‌کرد که ما به اینجا برسیم، اما اکنون اینجا هستیم. آرزوی بعدی ما این است که با افتخار برزیل را ترک کنیم. امیدوارم تمام تلاش‌مان را انجام دهیم و با بهترین عملکرد از برزیل خارج شویم. بهترین تیم‌های جهان در جام جهانی حضور دارند. ما می‌خواهیم نشان بدهیم که بی‌جهت به اینجا نیامده‌ایم و امیدواریم که نتیجه خوبی کسب کنیم.
در ادامه نکونام در پاسخ به سوالی درباره حضورش در اسپانیا و کلیدی بودن نقش او در تیم ملی گفت: بدون شک بازیکنان کلیدی‌تر بیشتر به تیم کمک می‌کنند. من هم یکی از آن‌ها هستم و وقتی تجربه‌های بین‌المللی کنار تجربه‌های بومی قرار می‌گیرد یک تیم شکل می‌گیرد. ما هیچ استرس و فشاری نداریم و فقط به این فکر می‌کنیم که آماده حضور در بازی باشیم و کاری که باید انجام بدهیم. ‌شرایط طوری نخواهد بود که بخواهیم با استرس وارد زمین شویم. هر چیزی که تمرین کرده‌ایم را در زمین پیاده خواهیم کرد.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار