• کدخبر: 9477
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
  • چاپ خبــر
فرماندار تیران و کرون:

تحقق سبک زندگی اسلامی نیازمند مدیریت جهادی است

فرماندار تیران و کرون گفت: تحقق سبک زندگی اسلامی نیازمند مدیریت جهادی در بین مسوولان و مردم است.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون” به نقل از ایمنا، حسن سلیمی در جلسه شورای فرهنگ عمومی بر پرهیز از اسراف و تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی تاکید کرد و اظهار داشت: آنچه مقام معظم رهبری مورد تایکد قرار می دهند نفع مردم و نظام را در پی دارد. 
وی افزود: سبک زندگی ایرانی اسلامی نمونه ای کامل از یک زندگی برای سعادت دنیایی و آخرتی انسان است برای این موضوع و سایر موضوعات اجتماعی و مورد تاکید رهبر انقلاب باید هر کس از خود و خانواده اش آغاز و این امر را در جامعه نهادینه کند. 
فرماندار تیران و کرون بیان داشت: تحقق سبک زندگی اسلامی نیازمند مدیریت جهادی در بین مسوولان در انجام فعالیت های گسترده برای نهادینه شدن موضوع و مردم با اجرای دستورات است. 
وی شورای فرهنگ عمومی به عنوان اتاق فکر فرهنگی در برنامه ریزی فرهنگی جامعه موثر خواند و ادامه داد: باید تظرات کارشناسی و عملیاتی برای اجرای سبک زندگی ایراین اسلامی و پرهیز از اسراف و مواردی از این قبیل استفاده کرد. 
سلیمی فرهنگ سازی را اساسی ترین راهکار در کاهش مصرف و مصرف بهنیه دانست و گفت: فرهنگ استفاده بهنیه باید بیش از بیش در بین مردم نهادینه شود که با انجام مصرف بهینه کمبودهای انرژی تا بخشی از بین می رود.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار